PYD-ALU® FLOOR Screed

PYD-ALU® FLOOR Screed je jednoducho geniálne riešenie pre optimálne využitie energie. Toto podlahové vykurovanie/chladenie presvedčí citeľným komfortom a optimálnou regulovateľnosťou. Ako mokrý systém je vhodný na použitie s cementovými a anhydritovými potermi.
 
Jednoduchá a rýchla inštalácia v súlade s normou DIN EN 1264, sľubuje maximálnu kvalitu a vykurovací výkon z hľadiska regulácie povrchovej teploty.
 
Ponúkame vám potrebnú istotu v podobe 10-ročnej záruky na systém, ktorú garantuje nezávislá poisťovňa. Bezpečnosť plánovania prostredníctvom potrebných termotechnických skúšok systémov podlahového vykurovania a chladenia v súlade s: DIN 1264 časť 1-5.

viac

PYD-ALU® FLOOR Dry

Na rozdiel od bežných systémov si inštalácia s PYD-ALU® FLOOR Dry nevyžaduje použitie poteru. Systém presvedčí hmatateľným komfortom a optimálnou ovládateľnosťou. PYD-ALU® FLOOR Trocken je ideálny v kombinácii s parketami a podlahovými doskami. Bez problémov sa môže inštalovať aj pod suché poterové prvky.
 
Ponúkame vám potrebnú istotu v podobe 10-ročnej systémovej záruky, ktorú garantuje nezávislá poisťovňa.

 


viac

PYD®-FLOORCLIP

PYD®-FLOORCLIP je naše jednoduché, cenovo výhodné riešenie pre súkromné domy a komerčné budovy alebo ako alternatíva radiátorov v podružných bočných miestnostiach a pivniciach. Ako mokrý systém je PYD®-FLOORCLIP vhodný na použitie s cementovými a anhydritovými potermi. Umožňuje jednoduchú aplikáciu v súlade s normami a zaručuje najvyššiu úroveň kvality a bezpečnosti výrobku.
 
Ponúkame vám potrebnú istotu v podobe 10-ročnej systémovej záruky, ktorú garantuje nezávislá poisťovňa. Bezpečnosť plánovania prostredníctvom potrebných termotechnických skúšok systémov podlahového vykurovania a chladenia v súlade s: DIN 1264 časť 1-5.

viac